Pierwsze miejsce wśród zespołów z całego województwa podlaskiego zajęły młode łomżynianki z grupy aerobikowej działającej przy II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. Ich program pełen szpagatów i tańca nie miał sobie równych.
Drużyna dziewcząt w składzie: Ewa Rutkowska, Katarzyna Domalewska, Karolina Grala, Maria Reterska, Marta Kościelecka, Aleksandra Szczęsna wystąpiła podczas Licealiady województwa podlaskiego w aerobiku rekreacyjnym dziewcząt, rozegranej w Białymstoku.
Uczennice II LO zaprezentowały dwuminutowy program obowiązkowy pełen figur znanych z sal treningowych: szpagatów, linek, przewrotów i kroków tanecznych. W efekcie, zdobyły mistrzostwo województwa podlaskiego.
- Sukces jest o tyle bardziej warty docenienia, że kończące już szkołę Ewa i Kasia po dwóch srebrnych medalach w poprzednich latach, tym razem zdobyły upragnione złoto- mówi Marzanna Rutkowska, trenerka drużyny z II LO.