Reklama

Mistrzowskie aerobiczki z Łomży. Zobacz występ! [VIDEO]

30/03/2014 08:19

Pierwsze miejsce wśród zespołów z całego województwa podlaskiego zajęły młode łomżynianki z grupy aerobikowej działającej przy II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. Ich program pełen szpagatów i tańca nie miał sobie równych.

Drużyna dziewcząt w składzie: Ewa Rutkowska, Katarzyna Domalewska, Karolina Grala, Maria Reterska, Marta Kościelecka, Aleksandra Szczęsna wystąpiła podczas Licealiady województwa podlaskiego w aerobiku rekreacyjnym dziewcząt, rozegranej w Białymstoku.

Uczennice II LO zaprezentowały dwuminutowy program obowiązkowy pełen figur znanych z sal treningowych: szpagatów, linek, przewrotów i kroków tanecznych. W efekcie, zdobyły mistrzostwo województwa podlaskiego.

- Sukces jest o tyle bardziej warty docenienia, że kończące już szkołę Ewa i Kasia po dwóch srebrnych medalach w poprzednich latach, tym razem zdobyły upragnione złoto- mówi Marzanna Rutkowska, trenerka drużyny z II LO.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości