Wielki sukces dziewczyny z Łomży. Podczas wczorajszej gali finałowej Miss Polski Nastolatek 2018 w Kozienicach, koronę najpiękniejszej założyła łomżanka Zuzanna Poteraj.
Na tej samej gali tytuł drugiej V-ce Miss Polski zdobyła Wiktoria Wiśniewska z Grajewa. Obie dziewczyny to finalistki Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018, które do konkursów przygotowywały się pod bacznym okiem Anny Kurządkowskiej.
Dzień wcześniej do grudniowego wielkiego finału Miss Polski 2018 zakwalifikowała się łomżanka Elwira Talkowska.
