Koszykarki GUKS Olimpijczyk/UKS 4 Łomża awansowały do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski.
Koszykarki z Łomży zostały wicemistrzyniami województwa mazowieckiego w kategorii młodziczek u13K. Tym samym uzyskały awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 14-16 kwietnia w Swarzędzu. Zespół z Łomży trafił do grupy A, gdzie o awans do półfinału będzie rywalizował z takimi zespołami jak: Lider Biofarm Swarzędz, MKS Pałac Młodzieży Tarnów, UKS SP 27 Katowice.
,,Udział w ćwierćfinale jest nagrodą za bardzo ciężką pracę jaką wykonują nasze koszykarki na treningach. Obecny sezon jest dla naszego zespołu bardzo udany. Dziewczyny z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej, dlatego jedziemy do Swarzędza pełni nadziei, że uda nam się wywalczyć awans do Półfinału Mistrzostw Polski - komentuje Trener Michał Piotrowski.
Reklama
Skład drużyny, która wywalczyła awans : Nikola Modzelewska ( SP4 Łomża), Wiktoria Kupis ( SP4 Łomża), Aleksandra Cwalina ( SP4 Łomża), Nikola Baczewska ( SP9 Łomża), Julia Kołakowska ( SP9 Łomża), Wiktoria Dąbkowska ( SP4 Łomża), Sandra Smaługa ( SP4 Łomża), Daria Niebrzydowska ( SP9 Łomża), Milena Kuliś ( SP4 Łomża), Maja Białomyzy ( SP4 Łomża), Oliwia Kozłowska ( SP9 Łomża), Nina Brajczewska ( SP9 Łomża), Amelia Zaniewska ( SP5 Łomża), Wiktoria Alicka ( SP4 Łomża), Laura Nikonowicz ( SP4 Łomża), Magdalena Gorela ( SP9 Łomża)
Trenerzy: Michał Piotrowski, Daniel Chojnowski, Włodzimierz Wójcik, Marcin Piotrowski.

Źródło: nadesłane