W dniach 23-25 września 2022 roku w hali widowiskowo-sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbędzie się X Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Łomża Cup 2022” o puchar Prezesa GUKS Olimpijczyk Łomża.
W turnieju rywalizować będzie 7 drużyn żeńskich z rocznika 2010 i młodsze z całej Polski. Mecze odbywać się będą systemem „każdy z każdym”, każda drużyna rozegra podczas trzech dni 6 meczy. Pierwsze spotkanie gospodynie turnieju GUKS Olimpijczyk Łomża/UKS 4 Łomża rozegrają w piątek o godz. 10.00 z drużyną MKS Batory 18 Białystok. Łącznie podczas 3- dniowych zmagań zostanie rozegranych 21 spotkań.
Uroczyste zakończenie turnieju odbędzie się w niedzielę o godzinie 15.30 w hali im. Olimpijczyków Polskich przy SP 9 Łomży. Organizator zaprasza do kibicowania. Wstęp wolny.