W dniach 14-16 czerwca w Bełchatowie w odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w koszykówkę dziewcząt. Województwo Podlaskie reprezentowały koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży.
W finale wzięło udział piętnaście szkół podstawowych, które w swoich województwach wywalczyły mistrzostwo. Po bardzo dobrej grze, zawodniczki z Łomży, wywalczyły ostatecznie wysokie ósme miejsce.
,,Uważam, że zagraliśmy świetnie zawody . Dziewczyny nie zagrały ani jednego słabego meczu . W każdym spotkaniu była walka do końca o jak najlepszy wynik . Biorąc pod uwagę fakt, że byliśmy najmłodszym zespołem w finale jest to ogromny sukces i myślę ,że ogromny zastrzyk motywacji dla moich koszykarek. Dzięki ciężkiej pracy , spełniły swoje kolejne sportowe marzenie” . - komentuje trener Michał Piotrowski.
Reklama
Skład drużyny: Nikola Modzelewska, Wiktoria Kupis, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Sandra Smaługa, Milena Kuliś, Wiktoria Alicka, Laura Nikonowicz, Oliwia Tomasiewicz, Alicja Dardzińska, Klaudia Korzeniecka, Hanna Mucha
Nagrody indywidualne: Nikola Modzelewska - najlepsza zawodniczka w zespole SP4 Łomża
Źródło: nadesłane