Reklama

Młode koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży ósme w Polsce [FOTO]

19/06/2023 07:19

W dniach 14-16 czerwca w Bełchatowie w odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w koszykówkę dziewcząt. Województwo Podlaskie reprezentowały koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży.

W finale wzięło udział piętnaście szkół podstawowych, które w swoich województwach wywalczyły mistrzostwo. Po bardzo dobrej grze, zawodniczki z Łomży, wywalczyły ostatecznie wysokie ósme miejsce.

,,Uważam, że zagraliśmy świetnie zawody . Dziewczyny nie zagrały ani jednego słabego meczu . W każdym spotkaniu była walka do końca o jak najlepszy  wynik . Biorąc pod uwagę fakt, że byliśmy najmłodszym zespołem w finale jest to ogromny sukces i myślę ,że ogromny zastrzyk motywacji dla moich koszykarek. Dzięki ciężkiej pracy , spełniły swoje kolejne sportowe marzenie” . - komentuje trener Michał Piotrowski.

Reklama

Skład drużyny:  Nikola Modzelewska, Wiktoria Kupis, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Sandra Smaługa, Milena Kuliś, Wiktoria Alicka, Laura Nikonowicz, Oliwia Tomasiewicz, Alicja Dardzińska, Klaudia Korzeniecka, Hanna Mucha

Nagrody indywidualne: Nikola Modzelewska - najlepsza zawodniczka w zespole SP4 Łomża

Źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości