Reklama

Młode piłkarki Fortów Piątnica rozpoczęły rundę wiosenną

15/05/2026 20:45

Podopieczne trenerki Karolina Chaberek zainaugurowały rundę wiosenną turniejem rozegranym na własnym boisku. Mimo chłodnej aury młode zawodniczki nie traciły dobrego humoru i z dużym zaangażowaniem rywalizowały z rówieśniczkami.

Podczas turnieju nie brakowało emocji, efektownych akcji i zdobytych bramek, choć młode zawodniczki musiały również pogodzić się ze stratą kilku goli. Dla części dziewczynek były to pierwsze występy turniejowe w barwach Fortów Piątnica.

- Jest potencjał i o to w tym chodzi - zaznacza trenerka Karolina Chaberek.

Trenerka zwraca uwagę na systematyczny rozwój drużyny. Coraz większą pewność siebie zawodniczki pokazują zarówno w defensywie, jak i podczas konstruowania akcji ofensywnych. Duże znaczenie mają także regularne treningi bramkarskie, dzięki którym młode piłkarki coraz lepiej radzą sobie między słupkami.

Reklama

- Nasze dziewczyny pokazały ogromne zaangażowanie i kolejne piłkarskie postępy. Dzięki regularnym treningom bramkarskim nasze zawodniczki świetnie spisywały się między słupkami, a na boisku było widać coraz większą pewność siebie i odwagę w grze - mówi Karolina Chaberek.

Jak podkreśla trenerka, największą radość sprawia widoczna współpraca zespołu i rozwój piłkarskiej świadomości zawodniczek.

- Cieszy nas najbardziej to, że dziewczęta coraz lepiej rozgrywają akcje, współpracują ze sobą i wyglądają naprawdę dobrze na boisku. Każdy turniej to nowe doświadczenie i kolejny krok do rozwoju - dodaje Karolina Chaberek.

Reklama

Forty Piątnica reprezentowały: Zosia Chaberek, Zosia Rakowska, Kornelia Górska, Madzia Żelazna, Zuzia Sakowska, Ada Niewiarowska, Mikołaj Jarmuchowski, Zuzia Frąckiewicz, Nadia Zysk oraz Olga Tomaszewska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości