Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji kontynuuje zajęcia w ramach programu "Aktywny Orlik".
- Zachęcamy w szczególności dzieci i młodzież, ale także osoby dorosłe i starsze wiekiem do udziału w cyklu bezpłatnych aktywności sportowo-rekreacyjnych na łomżyńskim Orliku przy ulicy Katyńskiej. Zajęcia poprowadzą Lokalni Animatorzy Sportu. Nie trzeba się rejestrować! Wystarczy ubrać się wygodnie i odpowiednio do pogody, wziąć butelkę wody i zgłosić się do animatora na wybrane zajęcia - poinformował na swojej stronie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
|
Dzień tygodnia |
Godzina |
Zajęcia |
|
poniedziałek Reklama
|
16:30 |
francuska gra w boule |
|
18:00 |
Nordic Walking |
|
|
wtorek |
16:30 |
francuska gra w boule |
|
środa |
17:00 |
piłka nożna |
|
czwartek |
16:30 |
zajęcia ogólnorozwojowe |
|
18:00 |
fitness |
UWAGA:
Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki przez Fundację Orły Sportu.