Reklama

Most w Bronowie po raz kolejny stał się planem filmowym

22/06/2024 14:17

Przeszło 8 lat temu w okolicach mostu nagrywano sceny do historycznego filmu fabularnego pt. Wołyń. W tym roku ponownie bronowski most uda nam się zobaczyć na ekranach naszych telewizorów, tym razem w produkcji „Nasi w mundurach”.

Lokalizacja mostu w okolicach wsi Bronowo ponownie została zauważona przez realizatorów filmowych. Pierwszy i ostatni do tej pory debiut mostu miał miejsce w maju 2016 roku.  Wtedy to właśnie były kręcone  sceny do historycznego filmu fabularnego pt. "Wołyń", którego obraz opowiadał o trudnych relacjach ukraińsko-polskich na ziemiach wołyńskich w latach 1939-1943.

Po 8 latach most ponownie odzyskał swoją sławę w produkcji programu telewizyjnego pn. „Nasi w mundurach”. Bronowski most ukaże się w drugim sezonie tej realizacji, w której bohaterowie znani z TTV przechodzą szkolenie wojskowe. Tym razem połowę uczestników programu będą stanowiły kobiety, które czują się na siłach sprostać wyzwaniom prosto z poligonu i stanąć twarzą w twarz ze współtwórcą jednostki specjalnej GROM, podpułkownikiem Krzysztofem Przepiórką. Podczas nagrywek most będzie wyłączony z użytku.

Reklama

 

Źródło: Gmina Wizna
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości