Reklama

Motocyklista nie wyhamował? Kolizja na ul. Piłsudskiego [FOTO]

16/08/2018 11:26

Około godz. 12.30 doszło do kolizji na ul. Piłsudskiego. Do zdarzenia drogowego doszło między stacją Orlenem a pobliskim parkiem handlowym. Kierujący motocyklem mężczyzna wjechał w tył auta poruszającego się przed nim.

Motocyklista został zabrany karetką do szpitala, choć prawdopodobnie nie odniósł poważnego urazu w zajściu. Obecnie trwają czynności policyjne. Samochód uczestniczący w kolizji to vw sharan.

Droga jest przejezdna.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości