Około godz. 12.30 doszło do kolizji na ul. Piłsudskiego. Do zdarzenia drogowego doszło między stacją Orlenem a pobliskim parkiem handlowym. Kierujący motocyklem mężczyzna wjechał w tył auta poruszającego się przed nim.
Motocyklista został zabrany karetką do szpitala, choć prawdopodobnie nie odniósł poważnego urazu w zajściu. Obecnie trwają czynności policyjne. Samochód uczestniczący w kolizji to vw sharan.
Droga jest przejezdna.