Reklama

"Mówią perła wśród miast" - 5tka z nowym teledyskiem [VIDEO]

17/10/2018 07:38

- Chodź ze mną tam gdzie wolniej płynie czas, pokaże ci mój świat, który serce skradł - słuchamy w refrenie nowego utworu pt. "Chodź ze mną" autorstwa Sary "5tki" Konert. Projekt stworzony został z okazji obchodów 600-lecia nadania Łomży praw miejskich.

- Zapraszam Cię w podróż do głębi mego serca. Jedni błądzą po świecie po to by móc się odnaleźć, ja zaś zostaję. Moja siła to moje korzenie. Chciałabym podzielić się z Wami cząstką swego szczęścia, którą czerpię z mojego miejsca na ziemi - czytamy w podpisie do teledysku Sary.

W teledysku możemy zobaczyć piękne miasto o 600-letniej tradycji, położone nad malowniczą doliną Narwi. Jest on swego rodzaju spacerem, ukazującym miejsca i zakamarki, które są lub powinny być symbolami Łomży. Cześć ujęć łomżyńskiego krajobrazu wykonano za pomocą drona. O zdjęcia zadbał Jinx Production oraz Sebastian Kołodziejczyk.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości