- Chodź ze mną tam gdzie wolniej płynie czas, pokaże ci mój świat, który serce skradł - słuchamy w refrenie nowego utworu pt. "Chodź ze mną" autorstwa Sary "5tki" Konert. Projekt stworzony został z okazji obchodów 600-lecia nadania Łomży praw miejskich.
- Zapraszam Cię w podróż do głębi mego serca. Jedni błądzą po świecie po to by móc się odnaleźć, ja zaś zostaję. Moja siła to moje korzenie. Chciałabym podzielić się z Wami cząstką swego szczęścia, którą czerpię z mojego miejsca na ziemi - czytamy w podpisie do teledysku Sary.
W teledysku możemy zobaczyć piękne miasto o 600-letniej tradycji, położone nad malowniczą doliną Narwi. Jest on swego rodzaju spacerem, ukazującym miejsca i zakamarki, które są lub powinny być symbolami Łomży. Cześć ujęć łomżyńskiego krajobrazu wykonano za pomocą drona. O zdjęcia zadbał Jinx Production oraz Sebastian Kołodziejczyk.