Reklama

MPK negocjuje rabaty dla pasażerów. Taniej ma być w każdej branży.

04/04/2014 07:04

Posiadacze imiennego biletu elektronicznego, uprawniającego do przejazdu miejskimi autobusami, będą mogli liczyć na pakiet zniżek i rabatów u firm- partnerów łomżyńskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Program rabatowy właśnie rusza. Na razie MPK zbiera deklaracje od firm, które postawią na tak oryginalną promocję swojej działalności i zachęcenie klientów do zakupów.

Promocja ma działać bardzo prosto- będzie w zasadzie odwzorowaniem programu lojalnościowego tworzonego przy Karcie Dużej Rodziny.

W tym wypadku jednak dokumentem uprawniającym do zniżek będzie po prostu elektroniczny bilet imienny, zakodowany na Łomżyńskiej Karcie Miejskiej. Wszyscy jego posiadacze będą mogli zyskać rabat za zakupy i usługi w sklepach, restauracjach, punktach usługowych, w firmach produkcyjnych- słowem w każdej firmie, która podejmie współpracę z MPK.

- Nie narzucamy odgórnie wysokości rabatu, jaką partner powinien zaoferować. Wiadomo, że inną zniżkę klient dostanie w sklepie ze sprzętem AGD, a inną np. w kawiarni. Jestem jednak przekonany, że program lojalnościowy będzie korzyścią obopólną: i dla naszych pasażerów, którzy będą mogli zrobić tańsze zakupy, i dla przedsiębiorców, którzy systemem rabatów przyciągną klientów- wyjaśnia Janusz Nowakowski, dyrektor MPK w Łomży.

Reklama

Na razie przedsiębiorstwo zbiera deklaracje od zainteresowanych współpracą firm (wniosek dostępny jest na stronie http://www.mpklomza.pl/11-aktualnosci/76-program-rabatowy-dla-pasazerow-mpk-w-lomzy). Ich lista powinna zostać opublikowana w przyszłym tygodniu.

Jako pierwsze, rabaty dla pasażerów przygotowało samo przedsiębiorstwo. Posiadacze biletów elektronicznych mogą liczyć na zniżki np. przy wykupie reklamy w MPK lub wynajmie autobusu weselnego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości