Reklama

MPWiK ostrzega: Uwaga na oszustów!

22/05/2015 07:53

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodne i Kanalizacyjne w Łomży wydało dziś ważny komunikat w sprawie oszustów podszywających się pod pracowników miejskiej spółki. Warto zapoznać się z jego treścią i mieć na uwadze, jeśli odwiedzi nas w domu ktoś obcy i poda się za pracownika MPWiK.

Jak dowiadujemy się z komunikatu, do MPWiK w Łomży docierają informacje o oszustach, którzy podają się za pracowników MPWiK i pod pretekstem np. naprawy licznika, uregulowania należności za wodę, wyjaśnienia rozliczeń, wchodzą na teren posesji i do mieszkań w określonym celu, tj. by wyłudzić pieniądze lub okraść.

W związku z tym MPWiK wydał komunikat następującej treści:

Informujemy, że pracownicy naszej Spółki jedynie odczytują wodomierze i nie pobierają żadnych opłat. Rozliczenia za świadczone usługi dokonywane są na podstawie faktur, płatnych przez odbiorcę gotówką w kasie MPWiK lub przelewem na wskazany rachunek.

Reklama

Przedstawiciele naszego przedsiębiorstwa posiadają legitymacje służbowe oraz pisemne upoważnienia do dokonywania czynności służbowych. Przypominamy, że jakiekolwiek obce nam osoby, które podają się za pracowników możemy również sprawdzić w firmie pod numerem telefonu (86) 216-62-77 lub 994.

W razie stwierdzenia podejrzeń prosimy natychmiast powiadomić policję oraz naszą Spółkę. W trosce o dobro naszych Klientów, w szczególny sposób kierujemy nasz apel do ludzi starszych, aby zachowali rozwagę i nie ulegali zbytniej otwartości i zaufaniu wobec osób nieznanych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości