Reklama

Na drogach znów jest ślisko. Rano doszło już do dwóch wypadków

21/01/2011 09:45

Do niecodziennego zdarzenia doszło dziś po godz. 7 rano na ul. Wojska Polskiego na wysokości pomnika Stacha Konwy.

Kierowca tira, który najprawdopodobniej wpadł w poślizg, stracił panowanie nad kierownicą. Mało brakowalo, a uderzyłby w pomnik Stacha Konwy, postawiony w 1958 roku. Samochód zatrzymał jednak słup trakcji elektrycznej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W poślizg wpadł też kierowca osobowego renault clio. Do zdarzenia doszło dziś ok. 8 rano w miejscowości Korytki Leśne na drodze Miastkowo- Nowogród. Osobówka uderzyła w jadącego przeciwległym pasem dostawczego iveco. Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, w wyniku wypadku pasażerka i dziecko jadący osobówką trafili do szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości