Do niecodziennego zdarzenia doszło dziś po godz. 7 rano na ul. Wojska Polskiego na wysokości pomnika Stacha Konwy.
Kierowca tira, który najprawdopodobniej wpadł w poślizg, stracił panowanie nad kierownicą. Mało brakowalo, a uderzyłby w pomnik Stacha Konwy, postawiony w 1958 roku. Samochód zatrzymał jednak słup trakcji elektrycznej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
W poślizg wpadł też kierowca osobowego renault clio. Do zdarzenia doszło dziś ok. 8 rano w miejscowości Korytki Leśne na drodze Miastkowo- Nowogród. Osobówka uderzyła w jadącego przeciwległym pasem dostawczego iveco. Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, w wyniku wypadku pasażerka i dziecko jadący osobówką trafili do szpitala.