Na kogo będą głosować łomżyniacy w II turze wyborów prezydenckich? Postanowiliśmy sprawdzić pytając przypadkowych przechodniów napotkanych na ulicach naszego miasta. Wyniki przeprowadzonej przez nas dzisiaj sondy ulicznej - w materiale video.
Większość pytanych przez nas osób zamierza wziąć udział w niedzielnych wyborach, ale są też osoby, które takiego zamiaru nie mają. Wśród tych, którzy w niedzielę wrzucą swój głos do urny wyborczej przeważają w Łomży zwolennicy... Sprawdźcie sami oglądając naszą sondę. Warto przy tym jednak pamiętać, że sonda uliczna nie ma nic wspólnego z profesjonalnie przeprowadzonym sondażem, a i ten ostatni wcale nie koniecznie musi być bliski prawdy, co pokazały przedwyborcze sondaże przez pierwszą turą.
Dodamy jeszcze tylko, że wśród osób, które w niedzielę zostaną w domu, zdecydowanie przeważają zwolennicy Pawła Kukiza, który w drugiej turze uczestniczyć już jako kandydat nie będzie.