Reklama

Na kradzież wybrali się samochodem. Odjeżdżając, zgubili tablicę rejestracyjną.

21/02/2014 11:13

Okradli magazyn hurtowni przy ul. Nowogrodzkiej i sklep z alkoholem. Odjeżdżając, zgubili tablicę rejestracyjną. Namierzenie sprawców nie było dla policjantów skomplikowane. Mężczyźni wpadli bardzo szybko.

Do kradzieży w sklepie z alkoholem przy ul. Nowogrodzkiej doszło we wtorek. Dwaj młodzi mężczyźni w wieku 25 i 28 lat podjechali pod punkt samochodem. Wynieśli z niego 24 butelki z alkoholem, zapakowali do samochodu i ruszyli.

- Z odjeżdżającego samochodu odpadła tablica rejestracyjna. Okazało się jednak, że oryginalnie nie należała do tego auta, wcześniej została skradziona- informuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Mimo pozostawienia po sobie śladu, ci sami mężczyźni, przy pomocy 27-latka, dzień później postanowili okraść magazyn pobliskiej hurtowni. Wynieśli z niego dwieście wkładów do zniczy.

Reklama

Łupem nie cieszyli się długo. Jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani. Mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży sklepowych, policja prowadzi też postępowanie w sprawie kradzieży tablicy rejestracyjnej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości