Dzisiaj ok. 9.00 doszło do wypadku z udziałem rowerzystki. Kobieta poruszająca się jednośladem ul. Mickiewicza została potrącona przez wyjeżdżającego z parkingu mężczyznę kierującego fiatem pandą.
Przy sklepie motoryzacyjnym na ul. Mickiewicza mężczyzna cofając, najechał na kobietę jadącą rowerem. Kobieta poruszała się jednośladem od ul. Wyszyńskiego w kierunku al. Legionów.
Oboje uczestników zdarzenia było trzeźwych. Kobieta została zabrana do szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia.