Już dziś o godzinie 14:00 ŁKS 1926 Łomża wznawia III-ligowe rozgrywki. Pierwszym rywalem biało-czerwonych w rundzie wiosennej będzie zespół Znicza Biała Piska. Dzisiejsze spotkanie będzie doskonałą okazją do zrewanżowania się za dotkliwą jesienną porażkę.
ŁKS inaugurując ligowe zmagania przegrał w Białej Piskiej 3:0. Portal mylomza.pl jak zwykle przeprowadzi transmisję na żywo ze stadionu przy ul. Zjazd 18.
Mecz ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska rozpocznie się o godz. 14:00 dnia 16 marca na Stadionie Miejskim w Łomży.