Parafia pw. Bożego Ciała w Łomży organizuje 40-godzinne nabożeństwo z dobą rozważań męki Jezusa Chrystusa.
W piątek (17.09), o godz. 18:00, w parafii pw. Bożego Ciała w Łomży zacznie się 40-godzinne nabożeństwo. Rozważana będzie męka Jezusa Chrystusa - jedno rozważanie co godzinę przez całą następną dobę. Będzie można także przystąpić do eucharystii i spowiedzi.
Parafia zachęca wiernych do uczestnictwa, szczególnie osoby chore, starsze, spodziewające się poważnych zabiegów, ale też rodziny z dziećmi:
- Szczególnie zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę. Ten szczególny czas ciszy i spokoju będzie dobrą okazją do uwielbienia Boga. Nie chcemy, żeby Jezus Eucharystyczny pozostawał samotny, dlatego zapraszamy naszych parafian, a zwłaszcza rodziny, do nawiedzania naszego kościoła w tym czasie. Szczególnie zwracamy się do ojców i matek, aby znaleźli chwilę czasu i przybyli wraz z dziećmi, a może i ze starszymi rodzicami, na to nocne czuwanie prosić o błogosławieństwo dla swoich bliskich.
Reklama
Nabożeństwo zakończy się w niedzielę (19.09) odpustem ku czci św. Stanisława Kostki.
Fot. Parafia pw. Bożego Ciała w Łomży