Reklama

Naczelniczka Centrum Obsługi Mieszkańców wybrana

05/11/2024 12:52

Wioleta Choińska została wybrana na stanowisko naczelnika Centrum Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Łomży. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsze powołanie naczelnika COM od czasu zmian strukturalnych urzędu.

Decyzją komisji rekrutacyjnej, to właśnie Wioleta Choińska, która wcześniej pracowała w jednym z łomżyńskich banków, została wybrana do objęcia tego stanowiska.

- Pani Wioleta Choińska spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. Ukończyła studia magisterskie na kierunku zarządzanie w specjalności ekonomia pracy i zarządzanie kapitałem ludzkim oraz liczne szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych (w tym kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych). Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku kierowniczym, wysoko rozwinięte zdolności menadżerskie, umiejętność planowania i organizowania pracy zespołu, pracy pod presją czasu, podejmowania decyzji i analizy ryzyka. Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością wymaganych na stanowisku przepisów i zagadnień. Wykształcenie, doświadczenie kierownicze oraz posiadana wiedza kwalifikują kandydatkę na powyższe stanowisko - czytamy w komunikacie ratusza.

Reklama

Warto zaznaczyć, że jest to pierwsze powołanie naczelnika Centrum Obsługi Mieszkańców od czasu zmian strukturalnych urzędu, które miały miejsce w 2011 roku. Dotychczas jednostka działała bez naczelnika, a funkcjonowanie COM opierało się na pracy dwóch oddziałów: Oddziału Ewidencji Ludności, którym kieruje Łukasz Suprowicz oraz Oddziału Komunikacji, na którego czele stoi Adam Maciejewski.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/11/2024 13:15
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości