Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej władze miasta oficjalnie pożegnały naczelnik Henrykę Pezowicz, naczelnik Wydziału Gospodarowania Nieruchomościami, która za kilka dni odchodzi na zasłużoną emeryturę.
- Bardzo dziękuję, że miałam możliwość pracować z państwem na przełomie trzech kadencji. Dziękuję serdecznie za współpracę, za wyrozumiałość, za wsparcie i życzę wszystkiego dobrego, jak najwięcej dobrych decyzji na rzecz miasta, ponieważ jestem mieszkanką tego miasta - mówiła Henryka Pezowicz, zwracając sie do radnych. - Panom prezydentom, na czele z panem prezydentem Chrzanowskim, pani skarbnik, pani sekretarz, życzę również wszystkiego najlepszego i dziękuję serdecznie za bardzo dobrą współpracę, bo myślę, że taka była. Szczególne podziękowania kieruję do mojego bezpośredniego przełożonego, ponieważ z panem prezydentem Garlickim pracowałam najwięcej. Taki szef, jak pan prezydent Garlicki, to prawdziwy profesjonalista, niesamowicie pracowity, ale i ogromnie wymagający. Mimo wszystko, panie prezydencie, bardzo cieszę się i dziękuję, że miałam przyjemność z panem współpracować.
Naczelnik Pezowicz podziękowała też wszystkim pracownikom, współpracownikom i urzędnikom Urzędu Miejskiego, kierując szczególne podziękowania pracownikom Wydziału Gospodarowania Nieruchomościami.
- Myślę, że wspólnie stworzyliśmy bardzo dobry zespół ludzi młodych, profesjonalnych, przygotowanych merytorycznie. Panowie prezydenci, jestem przekonana, że zostawiam wydział w bardzo dobrych rękach (...). Jestem przekonana, że nie zawiodą - mówiła.
Prezydent Mariusz Chrzanowski podziękował Henryce Pezowicz za wieloletnią pracę na rzecz lokalnej społeczności i współpracę, a także jej wkład w rozwój miasta.
- Ta współpraca z panią naczelnik naprawdę była wzorowa - mówił włodarz miasta. - Na pewno będzie pewna pustka, na pewno będzie czegoś tutaj też w urzędzie brakowało.
Reklama
Za dobrą współpracę z samorządem podziękowała w imieniu radnych również przewodnicząca Alicja Konopka.