Kolejne trzy pojazdy zostały wystawione na sprzedaż przez naczelnika Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Samochody sprzedawane są w trybie przepisów ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji.
Tym razem naczelnik PUC-S oferuje trzy samochody osobowe:
Warunkiem przystąpienia do przetargu będzie złożenie oferty zawierającej proponowaną cenę do 4 grudnia 2020 roku do godz. 15:15 oraz wpłata wadium do Renault i Peugeota w wysokości 1/10 wartości szacunkowej. Otwarcie ofert nastąpi 8 grudnia. Pojazdy można oglądać w dniach od 1 do 4 grudnia w magazynie depozytowym firmy "Hals" w miejscowości Kolonia Koplany. Szczegóły znajdują się na stronie Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.
fot. IAS Białystok