Reklama

Nadia Niksa z wielkim wyróżnieniem. Jedzie na turniej!

Wielkie brawa dla młodej zawodniczki Młodzieżowego ŁKS-u. Nadia Niksa, która jest podopieczną trenerów Dariusza Narolewskiego oraz Bartosza Witkowskiego otrzymała powołanie do reprezentacji Polskiego Związku Piłki Nożnej U-13.

Turniej kadr wojewódzkich odbędzie się w dniach 15-17 maja w Bydgoszczy. Dla młodej piłkarki będzie to pierwszy występ w narodowych barwach w tej kategorii wiekowej.

- Nadia po raz pierwszy została powołana do kadry U-13. To zawodniczka, która zrobiła bardzo duży postęp. Świetnie wygląda pod względem szybkościowym i wydolnościowym, a na boisku występuje jako prawa obrończyni - podkreśla trener Dariusz Narolewski.

Sztab szkoleniowy reprezentacji tworzą pierwszy trener Karol Sipko oraz asystenci Julia Borowska i Zbigniew Dziekoński.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości