Reklama

Nagroda pieniężna za ujęcie pijanego kierowcy [VIDEO Z ZATRZYMANIA]

06/06/2023 16:30

Dwóch przypadkowych mężczyzn zauważyło przed jednym ze sklepów pijanego mężczyznę, który mimo swojego stanu postanowił poprowadzić pojazd. Mężczyźni bez chwili zastanowienia postanowili uniemożliwić jazdę nietrzeźwemu kierowcy ruszając za nim w pościg.

O obywatelskim ujęciu pijanego kierowcy pisaliśmy w zeszły piątek (2.06) w tym artykule

 

Do zdarzenia doszło 1 czerwca br. po godzinie 20:00 w miejscowości Ruś. Dwóch przypadkowych mężczyzn zauważyło przed jednym ze sklepów pijanego mężczyznę, który mimo swojego stanu postanowił prowadzić pojazd. Mężczyźni bez chwili zastanowienia postanowili uniemożliwić jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Jak się okazało, jednym z interweniujących był inspektor Wydziału Zwalczania Przestępczości Środowiskowej.

Z informacji przekazanych przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Białymstoku dowiadujemy się, że nagrodzono nagrodą pieniężną inspektora Wydziału Zwalczania Przestępczości Środowiskowej, który wracając z działań przeciwko nielegalnym transportom odpadów,  w dniu 01. 06.2023r. w okolicy miejscowości Ruś, wspólnie z innym uczestnikiem ruchu ujął  nietrzeźwego kierowcę, uniemożliwiając mu dalszą jazdę.

Reklama

- Dnia 05.06.2023 r. Podlaski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska nagrodził nagrodą pieniężną inspektora Wydziału Zwalczania Przestępczości Środowiskowej, który (...) wspólnie z innym uczestnikiem ruchu ujął  nietrzeźwego kierowcę - poinformował WIOŚ Białystok 

Pijany kierowca został zatrzymany przez inspektora oraz kierowcę BMW,  a następnie przekazany funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Po badaniu okazało się, że 67-letni mieszkaniec Wasilkowa miał w organizmie ponad 2,3 promila alkoholu. Jego pojazd został zholowany. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Reklama

 

źródło: nadesłane/WIOŚ Białystok

zdj. główne: nadesłane/WIOŚ Białystok 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości