Reklama

Nagrody dla krasomówców przyznane

12/03/2012 07:41

Adrian Jezierski z Suwałk i Angelika Gosk z Łomży to zwycięzcy VI Konkursu Krasomówczego im. Hanki Bielickiej "Radość spod kapelusza". Laureaci otrzymali nagrodę w wysokości 600 złotych. Zmagania ponad 30 młodych ludzi z całego kraju trwały w sobotę w Centrum Katolickim przy par. Krzyża Św. w Łomży.

Adrian Jezierski zwyciężył w kategorii monolog- wiersz. Drugie miejsce w tej kategorii zajął Maciej Miłosz Dmochowski. W gronie laureatów znalazła się też Aleksandra Nowosadko.

Jury przyznało też trzy wyróżenienia. Otrzymały je: Paulina Kondrak, Wiktoria Rybka oraz Anna Urbanowicz.

W kategorii "piosenka" bezkonkurecyjna okazała się Angelika Gosk. Drugie miejsce przypadło Annie Baczewskiej, a trzecie Katarzynie Puziuk.

W tej kategorii wyróżniona została Aleksandra Domalewska i jedyny w tym gronie mężczyzna, Michał Klimiuk.

Reklama

Jury pod przewodnictwemJana Zdziarskiego, wykładowcy w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowiczaw wWarszawie zdecydowało, by w tym roku nie przyznawać Grand Prix. Nagroda przeszła na kolejny rok, kiedy odbędzie się VII Konkurs Krasomówczy- informuje parafia Krzyża Św., organizator konkursu. W weekendowych rywalizacjach wzięło udział ponad 30 uczestników z całej Polski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości