Zdjęcia Magdaleny Duchnowskiej (Va) oraz Oliwii Borawskiej (8b) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży zostały nagrodzony w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pn. #zostańwdomu_bądźkreatywny
Konkurs organizowany był przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Celem było pokazanie kreatywnych sposobów spędzania czasu w domu podczas trwania stanu epidemii.
- Są to kolejne sukcesy młodych pasjonatek fotografii ze Szkoły Podstawowej nr2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży. Gratulujemy Magdalenie i Oliwii oraz ich rodzicom i opiekunowi panu Jackowi Sokołowskiemu - czytamy w komunikacie.
fot. nadesłane