Reklama

Nagrody dla młodych pasjonatek fotografii z SP 2 [FOTO]

01/06/2020 07:00

Zdjęcia Magdaleny Duchnowskiej (Va) oraz Oliwii Borawskiej (8b) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży zostały nagrodzony w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pn. #zostańwdomu_bądźkreatywny

Konkurs organizowany był przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Celem było pokazanie kreatywnych sposobów spędzania czasu w domu podczas trwania stanu epidemii.

- Są to kolejne sukcesy młodych pasjonatek fotografii ze Szkoły Podstawowej nr2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży. Gratulujemy Magdalenie i Oliwii oraz ich rodzicom i opiekunowi panu Jackowi Sokołowskiemu - czytamy w komunikacie.

fot. nadesłane  

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości