Reklama

Największy bal studniówkowy w Łomży. FOTORELACJA!

24/01/2011 08:23

Ponad 150 par  odtańczyło w sobotę w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży tradycyjnego poloneza. Na największym balu studniówkowym w mieście zagrał zespół Domino, swoje show zaprezentował także "Michael".

Siedem klas maturalnych z łomżyńskiego Mechaniaka bawiło się w budynku własnej szkoły przy ul. Przykoszarowej. Szkoła na jedną noc zmieniła swoje oblicze.

Od redakcji:

A jaka była Twoja studniówka? Masz zdjęcia i chcesz je pokazać? Tylko w najbliższych dniach czekamy na wasze fotorelacje. Kontakt mylomza@mylomza.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama