Ponad 150 par odtańczyło w sobotę w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży tradycyjnego poloneza. Na największym balu studniówkowym w mieście zagrał zespół Domino, swoje show zaprezentował także "Michael".
Siedem klas maturalnych z łomżyńskiego Mechaniaka bawiło się w budynku własnej szkoły przy ul. Przykoszarowej. Szkoła na jedną noc zmieniła swoje oblicze.
Od redakcji:
A jaka była Twoja studniówka? Masz zdjęcia i chcesz je pokazać? Tylko w najbliższych dniach czekamy na wasze fotorelacje. Kontakt mylomza@mylomza.pl