Reklama

Napadli i pobili. Mężczyzna pękł dopiero za drugim razem.

01/04/2014 07:24

Trzech mężczyzn napadło i pobiło 39-latka. Łomżyniak bał się powiadomić policję. Na wezwanie funkcjonariuszy zdecydował się dopiero wtedy, kiedy ta sama szajka zaatakowała go po raz drugi.

Do pierwszego pobicia doszło we wtorek tydzień temu. Trzej mieszkańcy podłomżyńskiej miejscowości: 29-, 33- i 39-latek napadli na równolatka najstarszego z nich. Pobili go i poturbowali, sprawa nie wypłynęła jednak na forum. 39-latek w obawie o swoje bezpieczeństwo, nie zgłosił pobicia policjantom.

W poczuciu bezkarności, ci sami mężczyźni zaatakowali jeszcze raz- tym razem w sobotę wieczorem. 39-latka zaczepili na jednym z łomżyńskich osiedli.

- Bijąc po całym ciele i kopiąc, przewrócili mężczyznę na ziemię. Wtedy zabrali mu markowy, warty ok. stu złotych plecak- informuje Urszula Brulińska z zespołu komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Reklama

Wtedy łomżyniak "pękł". Wezwał policję. Funkcjonariusze już po kilkunastu minutach zatrzymali trzech sprawców, dobrze im zresztą znanych. Noc z soboty na niedzielę mężczyźni spędzili w areszcie, teraz będą odpowiadać przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości