Niemal 2 lata ma spędzić za kratami poszukiwany mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, którego zatrzymali kryminalni z Łomży. To jednak nie koniec kłopotów 37-latka.
Policja podaje, że zatrzymany mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Miejsce przebywania 37-latka ustalili łomżyńscy kryminalni.
- Kiedy wczoraj policjanci weszli do jego mieszkania, mężczyzna nie krył zaskoczenia. Podczas zatrzymania w jednym z pokoi zauważyli zawiniątko leżące na okiennym parapecie. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to amfetamina. 37-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków i zaraz po tym trafił do aresztu śledczego, celem odbycia zasądzonej kary - relacjonuje KMP w Łomży
Reklama
Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia.
zdj. KMP w Łomży