Reklama

Narkotyki na parapecie poszukiwanego 37-latka. Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego trafił za kraty

25/08/2023 11:05

Niemal 2 lata ma spędzić za kratami poszukiwany mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, którego zatrzymali kryminalni z Łomży. To jednak nie koniec kłopotów 37-latka.

Policja podaje, że zatrzymany mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Miejsce przebywania 37-latka ustalili łomżyńscy kryminalni. 

- Kiedy wczoraj policjanci weszli do jego mieszkania, mężczyzna nie krył zaskoczenia. Podczas zatrzymania w jednym z pokoi zauważyli zawiniątko leżące na okiennym parapecie. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to amfetamina. 37-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków i zaraz po tym trafił do aresztu śledczego, celem odbycia zasądzonej kary - relacjonuje KMP w Łomży

Reklama

Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia. 

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości