Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do dramatycznego wydarzenia w Nowogrodzie. Nastolatek został ugodzony nożem przez drugiego nastolatka podczas szarpaniny, a powodem ich niezgody miał być e-papieros.
Przed godziną 16:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał wezwanie dotyczące ugodzonego nożem małoletniego niedaleko kościoła w Nowogrodzie. Funkcjonariusze po przyjechaniu na miejsce zdarzenia zastali trzech nastolatków w wieku około 14-15 lat oraz zespół ratownictwa medycznego, który zajmował się poszkodowanych chłopakiem. 16-latek z raną kłutą pośladka został przetransportowany do szpitala.
Po krótkim czasie na miejsce dotarli również opiekunowie chłopców. Wówczas nastolatkowie powiedzieli policjantom, iż kłótnia miała się wywiązać z powodu zabranego jakiś czas temu e-papierosa.
Sprawa jest w trakcie wyjaśniania i ma charakter rozwojowy.