Nowogród: Nastolatek ugodzony nożem podczas sporu o e-papierosa

13/08/2024 11:55

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do dramatycznego wydarzenia w Nowogrodzie. Nastolatek został ugodzony nożem przez drugiego nastolatka podczas szarpaniny, a powodem ich niezgody miał być e-papieros.

Przed godziną 16:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał wezwanie dotyczące ugodzonego nożem małoletniego niedaleko kościoła w Nowogrodzie. Funkcjonariusze po przyjechaniu na miejsce zdarzenia zastali trzech nastolatków w wieku około 14-15 lat oraz zespół ratownictwa medycznego, który zajmował się poszkodowanych chłopakiem. 16-latek z raną kłutą pośladka został przetransportowany do szpitala.

Po krótkim czasie na miejsce dotarli również opiekunowie chłopców. Wówczas nastolatkowie powiedzieli policjantom, iż kłótnia miała się wywiązać z powodu zabranego jakiś czas temu e-papierosa.

Sprawa jest w trakcie wyjaśniania i ma charakter rozwojowy.

 

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 16/08/2024 10:01

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości