Reklama

Nastolatkowie ukradli papierosy

29/04/2015 10:03

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch 15-latków, podejrzanych o kradzież wyrobów tytoniowych o łącznej wartości ponad 1100 złotych. Nastolatkowie wykorzystując nieuwagę sprzedawcy w jednej z hurtowni ukradli kartony z papierosami. Teraz młodzi ludzie za swoje postępowanie będą tłumaczyc się przed sądem rodzinnym.

Wczoraj Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali dwóch 15-latków podejrzanych o kradzież. Do zdarzenia doszło niespełna miesiąc temu w jednej z łomżyńskich hurtowni. Właśnie tam poszli dwaj młodzi ludzie pod pozorem zakupu artykułów szkolnych i wykorzystując chwilową nieuwagę sprzedawczyni, zabrali osiem kartonów papierosów różnych marek. Właściciel wartośc poniesionych strat oszacował na ponad 1100 złotych.

Łomżyńscy policjanci ustalili personalia i zatrzymali dwóch sprawców tej kradzieży. Okazali się nimi 15–letni koledzy z sąsiedztwa. Młodzi ludzie przyznali się do popełnionego czynu. Teraz za swoje postępowanie będą odpowiadac przed sądem rodzinnym.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości