Reklama

Nasza noc... w Nowogrodzie [FOTO i VIDEO]

06/09/2014 13:06

Zbyszko, to nie tylko setki bawiących się w każdy piątek imprezowiczów i koncerty topowych grup muzycznych z nurtu disco.  To także premiery muzyczne. Wczoraj na słynnej już scenie przed Hotelem Zbyszko grupa Playboys postanowiła zaprezentować swój najnowszy utwór. 

Oficjalna premiera piosenki "Lejde" zapowiedana jest na 12 września w telewizji POLO TV.  Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji z kolejnej gorącej imprezy!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości