Zbyszko, to nie tylko setki bawiących się w każdy piątek imprezowiczów i koncerty topowych grup muzycznych z nurtu disco. To także premiery muzyczne. Wczoraj na słynnej już scenie przed Hotelem Zbyszko grupa Playboys postanowiła zaprezentować swój najnowszy utwór.
Oficjalna premiera piosenki "Lejde" zapowiedana jest na 12 września w telewizji POLO TV. Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji z kolejnej gorącej imprezy!