Reklama

Nie ma nowego dyrektora szpitala

13/02/2020 13:44

Nie udało się wyłonić nowego dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Konkurs nie został rozstrzygnięty - przekazuje Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik marszałka województwa podlaskiego.

Konkurs na stanowisko dyrektora łomżyńskiego szpitala ogłoszony został w ostatnich dniach grudnia, niedługo po tym, gdy Mariusz Obrycki złożył rezygnację z funkcji. Kandydaci spełniający wymagania mogli składać swoje oferty do 14 stycznia, a w terminie 2 tygodni od upływu terminu na składanie ofert miały odbyć się indywidualne rozmowy z kandydatami. Terminu zachować się nie udało, bo komisja konkursowa zebrała się dopiero dzisiaj i to właśnie dzisiaj analizowane były oferty, które wpłynęły do Urzędu Marszałkowskiego.

Konkurs nie został jednak rozstrzygnięty, co potwierdza Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik marszałka województwa podlaskiego. Informacje w tej sprawie zostały już wysłane do kandydatów.

Reklama

Najwyraźniej  konieczne będzie ogłoszenie kolejnego konkursu. Do czasu wyłonienia nowego dyrektora szpitalem zarządza Joanna Chilińska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości