Nie udało się wyłonić nowego dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Konkurs nie został rozstrzygnięty - przekazuje Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik marszałka województwa podlaskiego.
Konkurs na stanowisko dyrektora łomżyńskiego szpitala ogłoszony został w ostatnich dniach grudnia, niedługo po tym, gdy Mariusz Obrycki złożył rezygnację z funkcji. Kandydaci spełniający wymagania mogli składać swoje oferty do 14 stycznia, a w terminie 2 tygodni od upływu terminu na składanie ofert miały odbyć się indywidualne rozmowy z kandydatami. Terminu zachować się nie udało, bo komisja konkursowa zebrała się dopiero dzisiaj i to właśnie dzisiaj analizowane były oferty, które wpłynęły do Urzędu Marszałkowskiego.
Konkurs nie został jednak rozstrzygnięty, co potwierdza Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik marszałka województwa podlaskiego. Informacje w tej sprawie zostały już wysłane do kandydatów.
Najwyraźniej konieczne będzie ogłoszenie kolejnego konkursu. Do czasu wyłonienia nowego dyrektora szpitalem zarządza Joanna Chilińska.