Reklama

Niebezpieczna sylwestrowa noc. IMGW wydało alert!

31/12/2020 16:35

IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia dla naszego regionu. Chodzi o gęstą mgłę, która może znacznie ograniczyć widoczność. Drogi będą miejscami śliskie.

W czwartek wieczorem, 31 grudnia, zacznie gęstnieć mgła. Wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzeżenie dotyczy powiatów: augustowskiego, grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, monieckiego, sejneńskiego, sokólskiego i suwalskiego.

Gęsta mgła ma utrzymywać się od czwartku, 31 grudnia od godz. 18 do 1 stycznia do godz. 8. W tym czasie widoczność może być ograniczona do mniej niż 200 metrów.

- Mgły lokalnie mogą marznąć i osadzać szadź, powodując tym samym śliskość nawierzchni dróg i chodników – ocenia Karolina Kierklo z białostockiego biura prognoz meteorologicznych.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości