Dominik Seroka zdobył kolejne mistrzostwo Polski w karate fudokan. Choć kolejny sukces napawa dumą zawodnika i jego otoczenie sportowe, dla Seroki to już nic nowego- w swojej kategorii wiekowej karateka jest niepokonany od 2007 roku.
Tym razem Dominik Seroka wywalczył mistrzostwo w X Indywidualnych Mistrzostwach Polski
w Karate Fudokan, które w ostatnią sobotę rozegrane zostały w Warszawie. Młody zawodnik po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny w konkurencji kata indywidualne.
Dominik Seroka wciąż jest też aktualnym Mistrzem Świata w konkurencji Kata i Fukugo.
- Od 2007 roku Dominik jest niepokonany w swojej grupie wiekowej. Pierwszy tytuł Mistrza Polski zdobył
jeszcze w kadetach- wspomina Iwona Łada, współtworząca z utytułowanym zawodnikiem Akademię Sztuk Walki Dragon.
Z mistrzem Seroką na macie można spotkać się w każdy wtorek i czwartek w Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży. Tam trenuje swoich godnych następców- na treningi z Dominikiem Seroką mogą uczęszczać już pięcioletnie dzieci.