Rekordzistą minionej doby w niechlubnej kategorii nietrzeźwy kierowca okazał się 41-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Wczoraj po godz. 22.00 został on zatrzymany przez policjantów w Grajewie.
"Ciężarówka dziwnie jedzie" - taki komunikat dotarł do funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić jak sprawa wygląda w rzeczywistości. Okazało się, że kierujący dafem z naczepą 41-latek prowadzi pojazd, mając w organizmie 1,8 promila alkoholu.
Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Ubiegłej doby na Podlasiu zatrzymano 4 nietrzeźwych kierowców.