Wczoraj wieczorem policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do rutynowej kontroli jadący ul. Zawadzką samochód marki lincoln. Jak się okazało "policyjny nos" nie zawiódł funkcjonariuszy, którzy trafili w przysłowiową "dziesiątkę". Kierujący pojazdem był bowiem pod wpływem alkoholu, a dodatkowo nie posiadał prawa jazdy.
We wtorek o godzinie 21.15 policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do rutynowej kontroli jadący ul. Zawadzką samochód marki lincoln. Pojazd prowadził 37-letni mieszkaniec jednej z podłomżyńskich miejscowości.
Mężczyzna prowadził samochód pomimo, że nie posiada prawa jazdy. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierujący ma w wydychanym powietrzu prawie 2 promile alkoholu. Samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, a mężczyzna za swój wybryk odpowie przed sądem.