Zatrzymany do kontroli przez łomżyńskich policjantów 30-letni kierujący "wydmuchał" aż 2,1 promila alkoholu. Do zatrzymania doszło ok. godz. 4.20 na Alei Legionów. Akcja "Znicz 2018" trwa nadal. Policja apeluje o rozwagę i ostrożność.
Kierujący ciężarowym samochodem marki Mercedes został zatrzymany nad ranem około godz. 4.20 na Alei Legionów. Badanie wykazało u 30-letniego mieszkańca Łomży obecność ponad 2,1 promila alkoholu w organizmie. Kierowca stracił prawo jazdy, za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.
1 listopada, łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenia o trzech kolizjach.
Jak informuje nadkom. Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku, minionej doby w województwie podlaskim odnotowano 24 kolizje, 600 wykroczeń, zatrzymano 8 sprawców przestępstw w tym 4 nietrzeźwych kierowców. Policja interweniowała 336 razy.