Wczoraj po godz. 12.00 w Cieciorkach (pow. zambrowski) policjanci z tamtejszej drogówki zatrzymali do kontroli auto marki Volkswagen. Kierowcą okazał się pijany 42-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie.
Kierującego zatrzymali policjanci z KPP Zambrów
- 42-letni kierowca, mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, pomimo orzeczonego zakazu sądowego kierowania pojazdami, jechał nietrzeźwy - relacjonuje Tomasz Krupa z Zespołu Prasowego KWP w Białymstoku.
Przeprowadzone przez policjantów badanie, wykazało obecność u kierującego blisko dwóch promili alkoholu w organizmie.