Reklama

Nietrzeźwy wpadł, bo jechał za szybko

17/08/2023 12:39

Blisko promil alkoholu miał w organizmie 60-latek, którego w Mężeninie zatrzymali policjanci z zambrowskiej drogówki.

Kierowca osobówki został zatrzymany do kontroli, bo poruszał się z prędkością 79 km/h na "pięćdziesiątce". 

- Szybko okazało się, że to nie jedyne przewinienie 60-latka. Podczas rozmowy z mężczyzną policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec powiatu białostockiego miał blisko promil alkoholu w organizmie. 60-latek od razu stracił prawo jazdy, grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności - informuje KPP w Zambrowie.

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości