Blisko promil alkoholu miał w organizmie 60-latek, którego w Mężeninie zatrzymali policjanci z zambrowskiej drogówki.
Kierowca osobówki został zatrzymany do kontroli, bo poruszał się z prędkością 79 km/h na "pięćdziesiątce".
- Szybko okazało się, że to nie jedyne przewinienie 60-latka. Podczas rozmowy z mężczyzną policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec powiatu białostockiego miał blisko promil alkoholu w organizmie. 60-latek od razu stracił prawo jazdy, grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności - informuje KPP w Zambrowie.