Nocne awantury w łomżyńskich kebabach

27/11/2024 11:23

Dzisiejsza noc nie należała do najspokojniejszych w naszym mieście, gdyż aż w dwóch lokalach gastronomicznych doszło do awantur. Zarówno jedna, jak i druga miała miejsce na Al. Legionów. W obu sytuacjach interweniowała łomżyńska policja.

W nocy z 26 na 27 listopada w naszym mieście miały miejsce dwa zdarzenia w lokalach gastronomicznych, zajmujących się przygotowywaniem kebabów. Oba zdarzenia wydarzyły się na Al. Legionów jednak w dwóch innych barach.

- W pierwszym z lokali doszło do awantury między 36-letnią kobietą, będącą pod wpływem alkoholu a obsługą. Została ona zabrana przez funkcjonariuszy do PdOZ, czyli pomieszczenia dla osób zatrzymanych w celu wytrzeźwienia. Kobiecie został postawiony zarzut 51 kodeksu wykroczeń, mówiący o zakłócaniu spokoju w miejscu publicznym - poinformowała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Łomży Karolina Wojciekian.

Druga awantura również została wszczęta w lokalu gastronomicznym specjalizującym się w przygotowywaniu kebabów, który także znajdował się na AL. Legionów. Do tego zdarzenia również została wezwana policja, jednak po przyjeździe służb na miejsce po awanturnikach nie było już ani śladu.  


 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/12/2024 09:26

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości