Reklama

Nowa dyrektor SP 7

22/07/2019 12:54

Justyna Brzóska od 1 września 2019 roku będzie pełniła funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 7 w Łomży. Jej kadencja powinna zakończyć się 31 sierpnia 2024 roku.

Dzisiaj, czyli 22 lipca, prezydent Łomży podpisał zarządzenie w sprawie powierzenia stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 7 w Łomży. Od 1 września 2019 roku funkcję tę będzie pełniła Justyna Brzóska. Zgodnie z podpisanym zarządzeniem, jej kadencja powinna zakończyć się 31 sierpnia 2024 roku.

Przypomnijmy, że Iwona Erynk-Cichowicz, dotychczasowa dyrektor szkoły, złożyła w kwietniu br. pisemną rezygnację, podyktowaną względami zdrowotnymi i prywatnymi. Jej kadencja pierwotnie powinna zakończyć się dopiero w 2021 roku. Obowiązki będzie pełniła do 31 sierpnia.

Reklama

Konkurs na stanowisko dyrektora "Siódemki" został ogłoszony 3 czerwca. Kandydaci na złożenie swojej oferty mieli kilkanaście dni.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości