Nowa inicjatywa młodzieży i kultowy film na start. W piątek odbędzie się inauguracyjne wydarzenie „Przystanku Od Czasu Do Czasu”.
Młodzież łomżyńskich szkół średnich skupiona wokół projektu „Zwolnieni z teorii” zaczyna nowy cykl wydarzeń pn. Przystanek Od Czasu Do Czasu, w gościnnych progach Miejskiego Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży.
- Jeśli masz wolny piątkowy wieczór i nie chcesz spędzać go przed telefonem - to mamy coś dla Ciebie! Na spotkanie inaugurujące Licealiści przygotowali wieczór filmowy; chcąc stworzyć przestrzeń, gdzie można po prostu pobyć razem, pogadać i spędzić czas w dobrym klimacie. Młodzież zaprasza młodzież na wyjątkowy seans kultowego filmu „Donnie Darko” (reż. Richard Kelly) - takiego, który każdy powinien zobaczyć przynajmniej raz. Na miejscu będą przekąski, dobra atmosfera i oczywiście wstęp wolny- piszą organizatorzy.
Reklama
Seans odbędzie się w najbliższy piątek, 13 lutego o godzinie 18:00 na Scenie na Piętrze, MDK-DST.
Wstęp wolny.
