Reklama

Nowa struktura w Ratuszu i nowe "sportowe" stanowisko

01/04/2019 14:25

Magistrat z nową strukturą organizacyjną. Stosowne zarządzenie podpisane przez prezydenta ma ukazać się jutro w BIP. Według naszych informacji już niebawem ma zostać ogłoszony konkurs na stanowisko spikera prowadzącego wydarzenia sportowe, w tym gale boksu czy MMA.

Przypomnijmy, że podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, radny dr Tadeusz Kowalewski zaapelował do prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego, żeby wszelkie wydarzenia sportowe organizowane w mieście, w tym gale sportu prowadzili urzędnicy. Ten pomysł zaskoczył wszystkich. Jak się okazuje ratusz wsłuchując się w głos radnego zamierza już w tym tygodniu ogłosić konkurs na stanowisko spikera. Wybrana osoba będzie prowadziła  wydarzenia sportowe, ale nie tylko. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy wśród kompetencji mile widziane ma być doświadczenie w prowadzeniu gal bokserskich oraz mieszanych sztuk walki m.in. takich organizacji jak KSW, FEN i UFC.

Magistrat z nową strukturą organizacyjną

Reklama

Stosowne zarządzenie podpisane przez prezydenta ma ukazać się jutro w BIP. Ma ona usprawnić "funkcjonowanie urzędu i sprawić, aby stał się jeszcze bardziej przyjazny mieszkańcom". Udało nam się dowiedzieć, że powstanie stanowisko pełnomocnika ds. osób starszych i z niepełnosprawnością. Osoba ta pomoże w załatwianiu prostych spraw urzędowych. Z naszych informacji wynika też, że połączone zostaną niektóre wydziały w ratuszu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości