Wymieniono starą syrenę alarmową znajdującą się na budynku Urzędu Miejskiego w Łomży. Test nowego sprzętu zostanie przeprowadzony już jutro.
- Informujemy, że w dniu 13.08.2024 r. zostanie włączona, w celach testowych, syrena alarmowa znajdująca się na budynku Urzędu Miejskiego w Łomży. Dźwięk potrwa 5 sekund - poinformował Grzegorz Daniluk, kierownik Kancelarii Prezydenta Miasta.
Test będzie miał na celu sprawdzenie poprawności działania systemu alarmowania po wymianie starej syreny na nową.