Reklama

Nowa syrena alarmowa na budynku Urzędu Miejskiego. Jutro będzie test!

12/08/2024 13:05

Wymieniono starą syrenę alarmową znajdującą się na budynku Urzędu Miejskiego w Łomży. Test nowego sprzętu zostanie przeprowadzony już jutro.

- Informujemy, że w dniu 13.08.2024 r. zostanie włączona, w celach testowych, syrena alarmowa znajdująca się na budynku Urzędu Miejskiego w Łomży. Dźwięk potrwa 5 sekund - poinformował Grzegorz Daniluk, kierownik Kancelarii Prezydenta Miasta.

 Test będzie miał na celu sprawdzenie poprawności działania systemu alarmowania po wymianie starej syreny na nową.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/08/2024 13:09
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości