20-letni mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji, do której doszło wczoraj na starym moście w Łomży w godzinach wieczornych.
Wczoraj w tym artykule informowaliśmy o zdarzeniu drogowym z udziałem pijanego kierowcy skody. Okazuje się, że za spowodowanie kolizji odpowiedzialny jest 20-letni mieszkaniec gminy Jedwabne. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie.
- Nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w poprzedzający go pojazd (...) Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za spowodowanie kolizji drogowej - informuje KMP Łomża.
Reklama