Prokurator Tomasz Wilk nie jest już szefem Prokuratury Okręgowej w Łomży. Na stanowisku zastąpiła go prokurator Danuta Klimiuk, która dotychczas pracowała w Wyszkowie. Razem ze zmianą na stanowisku Prokuratora Okręgowego zmienił się też zastępca.
Nowa szefowa Prokuratury Okręgowej w Łomży pracowała dotychczas w Prokuraturze Rejonowej w Wyszkowie. Razem z nią z Wyszkowa do Łomży trafiła prokurator Małgorzata Podleś, która zajęła stanowisko zastępcy Prokuratora Okręgowego. Zastąpiła na nim dotychczasowego zastępcę - prokuratora Bogusława Dereszewskiego.