Reklama

Nowe kierownictwo Prokuratury Okręgowej w Łomży

21/04/2016 12:30

Prokurator Tomasz Wilk nie jest już szefem Prokuratury Okręgowej w Łomży. Na stanowisku zastąpiła go prokurator Danuta Klimiuk, która dotychczas pracowała w Wyszkowie. Razem ze zmianą na stanowisku Prokuratora Okręgowego zmienił się też zastępca.

Nowa szefowa Prokuratury Okręgowej w Łomży pracowała dotychczas w Prokuraturze Rejonowej w Wyszkowie. Razem z nią z Wyszkowa do Łomży trafiła prokurator Małgorzata Podleś, która zajęła stanowisko zastępcy Prokuratora Okręgowego. Zastąpiła na nim dotychczasowego zastępcę - prokuratora Bogusława Dereszewskiego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości