Ponad 3 promile alkoholu miał 39-letni kierowca nissana, który wczoraj po godz. 11:00 wjechał do rowu w Nowym Cydzynie i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. To kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany w okolicach Łomży.
Kierowca nissana wjechał do rowu wczoraj po godz. 11 w Nowym Cydzynie. Według relacji podlaskiej policji mężczyzna wysiadł z samochodu, poprosił świadków, żeby nie wzywali policjantów, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.
Nieodpowiedzialny kierujący został jednak zatrzymany. Okazało się, że 39-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu, a do tego w 2016 roku cofnięto mu uprawnienia. Trafił do policyjnego aresztu.
To jeden z 12 nietrzeźwych kierujących zatrzymanych w ciągu minionej doby na podlaskich drogach.