Jak poinformował Urząd Miejski, nowym prezesem Zakładu Gospodarowania Odpadami sp. z o.o. w Łomży został Bartosz Niebrzydowski.
- Decyzją Rady Nadzorczej zastąpił on na tym stanowisku Jana Perkowskiego, przechodzącego na emeryturę po 9 latach pracy w spółce – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej.
Bartosz Niebrzydowski pochodzi z Łomży, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów Executive Master of Business Administration (MBA).
Doświadczenie zawodowe zdobywał w spółkach giełdowych, a także na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Współpracował również z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (KOWR), Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz jako ekspert Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości
Posiada szeroką wiedzę w obszarze prawa finansowego, prawa administracyjnego, w szczególności prawa ochrony środowiska oraz tematyki ESG.
Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz portal powołanie Niebrzydowskiego może być kompromisem pomiędzy Miastem, a sąsiednimi gminami, które partycypowały przy budowie instalacji komunalnej w Czartorii.