Reklama

Nowy teledysk Pięknych i Młodych [VIDEO]

31/12/2018 06:20

"Nie mów że" to najnowsze dzieło grupy Piękni i Młodzi. Oficjalny teledysk do utworu pojawił się w sieci w sobotę, a licznik wyświetleń na YouTube stale rośnie. Tematyka utworu nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Jak to zwykle bywa - piosenka opowiada o miłości.

Fani zespołu Piękni i Młodzi musieli sporo czasu czekać na nowy teledysk. Klip zrealizowała ekipa Stykky Media, która z zespołem współpracowała przy realizacjach video do utworów takich jak: "Tak już bez Ciebie", "Przeznaczeni" oraz "Wyśmienicie".

Słowa do utworu to dzieło Daniela Wilczewskiego, Dawida oraz Magdaleny Narożnej. Aranżacją, mixem, wokalami i masteringiem zajęli się Noizz Bros oraz Łukasz Sienicki.

Jak mieszkańcy Łomży oceniają nowy klip grupy Piękni i Młodzi?

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości