Przed godz. 15.00 ul. rozegrał się dramat w jednym z mieszkań na ul. Bema. W jednym lokum w bloku został dźgnięty nożem 36-letni mężczyzna. Cios najprawdopodobniej zadała żona, poszkodowanego w zajściu.
Zraniony przez żonę mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie musiał poddać się operacji. Nieoficjalnie źródła podają, że pchnięty ostrzem mąż mógł mieć nawet 5 promili alkoholu w organizmie.
Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.